Arşivler

Kategoriler

  • Kategori yok

Hakkımızda

Kurulduğumuz yıldan bu yana becerilerimizin yanına , kalitemizi  koyduk. Hedefimiz hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası olmaktır.
Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazemiz ile başlıca grafik tasarım hizmetleri, matbaa hizmetleri gibi dallarda faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması en önemli amacımızdır. Bu nedenle satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler üretmeye çalışıyoruz.

Kalite Politikamız

Sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi gündeminde tutan B PLANI REKLAM AJANSI, tüm faaliyetlerinde şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir. Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz

Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı bir biçimde çözümlemektir.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.