Arşivler

Kategoriler

  • Kategori yok

Markanızı her alanda temsil etmeye devam ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan prodüksiyon hizmetimizi de size sunuyoruz. Markalaşma sürecinde olan bir firmanın daha hızlı bir şekilde kendini ortaya koyması, geri dönüşlerin kaliteli olmasını sağlayan etkili bir reklam yöntemini konsept dahilinde yerine getiriyoruz.

Objelere istenilen hareketlendirmeyi verebilme, karakter yaratma, objeyi ışıklandırma, gölgelendirme, modelleme, genel ortam aydınlatması, gerçekçi güneş ve gökyüzü yaratmak, tam ve yarı gölgeli alanlar, objelerin ışık geçirgenliği, kamera ayarları gibi hizmetler için uzman kadromuz sayesinde kesin çözümler sunmaktayız.

Markaların ihtiyaçları dahilinde sahip oldukları ürünlerin ya da mekanların belirlenen konseptlerde çekimleri yapılmaktadır. Bu çekimler bizim tasarım alanımıza katkıda bulunacak, hedef kitleye yönelik ürünün ve firmanın kalitesini ortaya koyan çekimler olmaktadır.

  • Ürün Çekimi
  • Model Çekimi
  • Mekan Çekimi
  • Katalog Çekimi

Sizde prodüksiyon çalışmalarımızda yerinizi ayırtmak istiyorsanız bir kahvemizi içmeye ne dersiniz? Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi performansı sağlayarak sizleri bir adım daha yukarı taşımaktayız.