Arşivler

Kategoriler

  • Kategori yok

Günümüzde herşey dijital ortamda oluşturuluyor. Basılı ürünlerin yerini elektronik alanda oluşturulan ürünler almaktadır. İnternet kesinisi şuanda çağın en ektili pazarlama aracıdır ve E katalog da gittikçe önem kazanmaktadır.Dijital Katalog, PDF, Word, Powerpoint vb. diğer formatlardan farkılıdır. Kullanıcı açısından bakıldığında basılı ürünlere göre daha interaktif bir ürün olan dijital katalogların avantajları yüksektir. Sadece internette yayımlanmak için hazırlanmadığı gibi birçok araçla çoğaltılması da maliyet ve daha çok kişiye ulaşması açısından da önemlidir. Hazırlattığınız e-katalog isterseniz Flash Bellek, CD vb. gibi diğer araçlarla da sunabilirsiniz. Ürününüzü yada hizmetinizin daha etkili tanıtılmasını sağlar.
Dijital kataloğu hiç bir yardımcı program kullanmadan bilgisayarınızda açabilir, internet sitenize yükleyerek orada herkesin görmesini ve incelemesini sağlayabilirsiniz. Tek tıkla sayfalara arasında gezinme istediği ürüne veya bilgiye rahatlıkla ulaşabilme kolaylığı sunmaktadır.

Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan IPAD, IPhone, Android kısaca akıllı telefonlarda da kullanılabilen dijital kataloglar, interaktif alanda iyi bir tanıtım aracıdır. Elektronik Kataloglar, Dijital ortamda eskimeyen, yıpranmayan, daima renkli ve güncel kalan bir araçtır. Ürünlerinizi, Hizmetlerinizi veya Firmanızı en güncel yöntemle tanıtabilirsiniz.
Bunun yanında en önemli etkenlerden bir tanesi hem daha ucuza üretilmesi hemde kağıt, boya matbaa gibi masraflarının olmamasıdır. Bunun yanı sıra ekolojik dengeye zarar vermemektedir. Oluşturduğunuz çevreci imaj ile en iyi imaja sahip olabileceksiniz.
E-Katalog hizmetini isterseni mail olarak da atabileceksiniz. Yazışmalarınız sırasında anlık olarak müşterinin veya iş yaptığınız firmanın görmesini bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Basılı tanıtım araçlarında kullanacağınız görseller kısıtlı olacaktır. Ancak elektronik ortamda hazırlanan sınırsız görsel kullanmanıza olanak sağlar. Görsellerinizin kalitesi matbaada kaybolmadan, daha gerçekçi daha etkileyici tasarımlarla etkili bir reklam yapabilirsiniz.