Arşivler

Kategoriler

  • Kategori yok
Davetiye seçimi, özel günlerin en önemli unsurlarından biridir. Klasik ve sık sık kullanılan tasarımlardan sıkılanların son dönemde özellikle tercih ettiği tasarımlardan biri de illüstrasyon davetiye.Kişiye özel olarak hazırlanan ve neredeyse tüm etkinlikler için uygun olan bu tasarımlar ile alışılmışın dışına çıkarak kendinizi daha kolay yansıtabilirsiniz.
Özellikle çocuk doğum günleri ve düğünler için tercih edilen İllüstrasyon davetiye tasaımları, tüm etkinlikler için kullanılabilir olması ile öne çıkıyor. Kurumsal organizasyonlardan nişan törenlerine kadar pek çok farklı amaç için hazırlanabilen tasarımlar sayesinde, artık demodeleşen klasik modelleri de geride bırakmaya başlıyoruz.
Sizi ve etkinliğinizi en doğru şekilde yansıtması amacı ile kişiye özel hazırlanan tasarımların yanı sıra, illüstrasyon davetiyelerinizde hazır görsellerden de yararlanmanız mümkün. Özellikle tasarımcıların yoğun olarak kullandığı ve eserlerini satışa sundukları platformlar üzerinden seçebileceğiniz birçok görsel, davetiyelerinizin ön yüzünü süsleyebilir.Düğün sezonunda evlenecek çiftlerin diğer davetiyeler arasından sıyrılmasını da sağlayan illüstrasyonlar, romantik ve modern gibi birçok alt kırılımda hazırlanabilmektedir.İllüstrasyon davetiyelerde özellikle düğün veya nişan organizasyonlarında en sık tercih edilen modeller, gelin ve damadın görsel olarak referans alındığı ve illüstrasyonlarının hazırlandığı modellerdir. Birçok farklı temada hazırlanabilen ve fotoğraflarınız baz alınarak hazırlanan bu illüstrasyonlar ile davetiyenizin tamamen benzersiz olmasını da sağlamış olacaksınız.